Efekt naszej pracy

Meble rekonstrukcje

Ruszyła nowa strona z katalogiem realizacji dla znanego w Polsce i na Świecie mistrza renowacji mebli Pana Dariusza Bergiera. Pracownia Pana Dariusza zajmuje się renowacją, rekonstrukcją i tworzeniem zabytkowych mebli. Jednym z najsłynniejszych projektów pracowni było przygotowanie kompletu mebli na ślub brytyjskiej pary książęcej Wiliama Mountbatten-Windsor i Kate Middleton.

Zobacz projekt online

Przygotowany przez naszą firmę katalog umożliwia szybkie i intuicyjne wprowadzanie zdjęć, opisów, treści oraz dokumentacji. Serwis jest w pełni responsywny tzn. że możliwe jest korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych. Treści i zdjęcia dopasowują się wielkością do szerokości ekranu. Dla klienta bardzo istotne były galerie zdjęć, materiałów TV oraz artykułów prasowych. Projekt graficzny serwisu internetowego został przygotowany zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi zamawiającego.

Jesteś zainteresowany efektami naszej pracy?

Przygotowujemy nowoczesne serwisy internetowe z możliwością indywidualnego projektu graficznego. Przy realizacji projektów oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wizerunku marki i estetyki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

tel.:+48 505 633 512, e-mail: info@exis.pl

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.