STREAMSOFT PRESTIŻ
wielomodułowy system
klasy ERP

OPROGRAMOWANIE OBSŁUGUJE WSZYSTKIE PROCESY BIZNESOWE FIRMY. JEST EFEKTEM WIEDZY I BOGATYCH DOŚWIADCZEŃ FIRMY STREAMSOFT, W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA APLIKACJI WSPOMAGAJĄCYCH PRACĘ PRZEDSIĘBIORSTW.


Streamsoft PRESTIŻ wybrało go już ponad 4 tysiące Klientów

Streamsoft PRESTIŻ wspomaga "odchudzanie" produkcji za pomocą metody KANBAN. Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest fakt, że potrafi efektywnie obsłużyć firmy z ponad 300 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych. Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy ponad 20 tysięcy stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw. Streamsoft PRESTIŻ został wyróżniony Medalem Europejskim za jakość i innowacyjność.

Elastyczność systemu sprawia, że dopasowuje się on do zmiennych warunków otoczenia zewnętrznego i rozwija wraz z rozwojem firm, które go wdrożyły. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7, zachowując standardy obowiązujące w tym środowisku. Z systemu STREAMSOFT PRESTIŻ możliwe jest wysyłanie formularzy do systemu e-Deklaracje.

Modułowa budowa STREAMSOFT PRESTIŻ umożliwia wdrażanie wszystkich bądź wybranych elementów równocześnie lub w odpowiedniej kolejności. System ten jest bardzo sprawnym i elastycznym narzędziem, z tego powodu czas jego wdrożenia jest optymalnie krótki. Wdrożenie stwarza okazję do uporządkowania i automatyzacji przebiegających w firmie procesów biznesowych.

Tylko w Streamsoft Prestiż

...dostępny jest moduł Zarządzania produkcją. Wspomaga on sterowanie produkcją w przedsiębiorstwie, śledzi stopień realizacji zleceń produkcyjnych, pozwala na planowanie zapotrzebowania materiałowego i zdolności produkcyjnych, umożliwia wykonanie analiz i zestawień specyficznych dla obszaru produkcji, zapewnia obsługę i kontrolę procesów technologicznych na każdym etapie.

Technologia

Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL, w architekturze klient-serwer. Jest ona gwarancją wysokiej odporności bazy danych na wszelkie awarie stanowisk sieciowych. Umożliwia również znaczne zmniejszenie obciążenia sieci komputerowej, a co za tym idzie, wzrost prędkości pracy, pozwalający na sprawne przetwarzanie nawet bardzo dużych ilości danych. Dane zawarte w systemie STREAMSOFT PRESTIŻ mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem aplikacji firmy Microsoft, np. Excel, Access, itp. oraz innych, korzystających z mechanizmów ODBC.

Wdrożenie systemu gwarantuje

  • Zwiększenie bezpieczeństwa pracy, stabilności i niezawodności

  • Zapewnienie firmom wielooddziałowym pracy w czasie rzeczywistym

  • Skrócenie cyklu produkcyjnego oraz zmniejszenie zapasów magazynowych

  • Ujednolicenie procedur postępowania w całym przedsiębiorstwie

  • Zapewnienie współdziałania wszystkich szczebli przedsiębiorstwa

  • Wspomaganie procesu podejmowania decyzji w oparciu o zaawansowane zestawienia i analizy

  • Zmniejszenie pracochłonności związanej z wprowadzaniem i przetwarzaniem danych

  • Adaptacja do indywidualnych i unikalnych potrzeb klienta dzięki możliwości parametryzacji i konfiguracji

  • Łatwość aktualizacji

  • Zintegrowanie danych firmy w jednej zbiorczej bazie danych

Szczególnie polecamy 

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.