TWORZYMY
ZAAWANSOWANE APLIKACJE

exis.Interactive JEST FIRMĄ DOSTARCZAJĄCĄ ZAAWANSOWANE USŁUGI IT SWOIM KLIENTOM. TWORZONE PRZEZ NAS APLIKACJE WEBOWE SĄ ODPOWIEDZIĄ NA ZAPOTRZEBOWANIE INDYWIDUALNYCH I ZAAWANSOWANYCH ROZWIĄZAŃ PRZEKRACZAJĄCYCH DOTYCHCZASOWE ROZWIĄZANIA OFEROWANE NA RYNKU, TAKIE JAK STRONY WWW CZY E-SKLEPY.

 • e-Sklepy
  Oferowane przez nas systemy do prowadzenia e-sprzedaży mogą być szybko wdrażane i przybierać dowolnie atrakcyjną formę graficzną. Uruchamiając sklep internetowy zapewniamy wysoką jakość wdrożenia, indywidualny projekt graficzny i integrację z praktycznie dowolnym systemem handlowo-magazynowym.
 • Platforma B2B dla Streamsoft
  Celem systemu jest umożliwienie zaawansowanej współpracy typu b2b (ang. business to business) między operatorem systemu a firmami partnerskimi z możliwością rozszerzania współpracy o inne firmy w przyszłości. Platforma b2b zintegrowana ze streamsoft prestiż ułatwia udostępnianie partnerom firmy kompletnej i spersonalizowanej informacji o ofercie, składanie zamówień, dostęp do dokumentów i wybranych raportów.
 • Integracja e-sklepu i platformy B2B z ERP Streamsoft Prestiż
  Integracja systemów umożliwia sprawną i stabilną współpracę różnych systemów operacyjnych i aplikacji działających w systemie informatycznym. Integracja na poziomie aplikacji oznacza konieczność analizy metod importu danych z wewnętrznych lub zewnętrznych źródeł informacji, jak również opracowania mechanizmów pozwalających uzyskać użytkownikowi zdalny dostęp do określonych funkcjonalności innych systemów IT.
 • Identyfikacja wizualna
  Identyfikacja wizualna

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.