Wdrożenie systemu Streamsoft ERP i logistycznych kodów kreskowych w standardzie GS1-128 dla producenta herbat

Przedsiębiorstwo zajmujące się konfekcjonowaniem herbat, znany eksporter wybrał EXIS Interactive jako sprawdzonego i doświadczonego dostawcę oprogramowania ERP Streamsoft.

Celem wdrożenia było wsparcie procesów produkcyjnych – w szczególności prawidłowego i szybkiego rozliczania produkcji oraz efektywnego zarządzania gospodarką magazynową.

Bardzo ważnym elementem wdrożenia było uruchomienie podsystemu identyfikacji logistycznej w standardzie GS1-128. Wdrożenie wykonane przez EXIS Interactive automatyzuje i nadzoruje nadawanie numerów SSCC  (Serial Shipping Container Code – najczęściej stosowany identyfikator jednostki logistycznej nadawany przez globalną organizację GS1).

Podstawowymi funkcjami systemu kodów GS1 są:

  • możliwość zidentyfikowania obiektów w łańcuchu dostaw,
  • automatyczne identyfikowanie produktów i udostępnienie danych na ich temat (np. miejsce pochodzenia, miejsce docelowe, transport),
  • dzielenie się informacjami na temat towarów i związanych z nimi zdarzeń

Wdrożenie obejmowało:

  • moduł Handlowo-Magazynowy - w obszarze obsługi procesów związanych ze sprzedażą, zaopatrzeniem i magazynami;
  • moduł Produkt - w zakresie rozliczania produkcji;
  • moduł Raporty i Formularze - umożliwiający przygotowanie dowolnych zestawień i analiz.

Jesteś zainteresowany szerszą informacją na temat wdrożenia systemu kodów kreskowych skontaktuj się z nami.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija własne oprogramowanie oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest wieloletnim partnerem producentów oprogramowania do zarządzania takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.