EXIS Interactive
Nowoczesne technologie
dla biznesu

Tworzymy oraz wdrażamy innowacyjne rozwiązania informatyczne i marketingowe dla biznesu. Głównym atutem naszej firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Rozwijamy oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdrażamy i integrujemy rozwiązania innych producentów. Jesteśmy partnerem Microsoft i Streamsoft. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarach technologicznym – wdrożenia systemów informatycznych oraz zintegrowanego marketingu – interaktywnego i tradycyjnego.

Rozumiemy naszych Klientów

Skupiamy się na rozwiązaniach wspierających rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów. Szczególnie interesuje nas wspieranie sprzedaży i marketingu. Pomagamy w tworzeniu i obsłudze kanałów sprzedaży i efektywnym komunikowaniu się z Klientami i kontrahentami firmy.

Budujemy przewagę konkurencyjną

Zdajemy sobie sprawę, że budowanie przewagi konkurencyjnej jest procesem wymagającym zaangażowania, jest jednak działaniem niezbędnym ponieważ stabilizuje sytuację firmy i zwiększa jej zyski. Specjalizujemy się w kreowaniu skutecznych strategii marketingowych. Nie skupiamy się na pojedynczym zadaniu – obejmujemy całość zagadnień i znajdujemy najlepsze rozwiązanie.

Innowacje dla biznesu

Opracowujemy strategię i aktywnie angażujemy się w jej wdrożenie. Wszystkiemu czym się zajmujemy prześwieca jasny cel – zwiększanie sprzedaży i umacnianie pozycji konkurencyjnej naszego Klienta. Rozwijamy własne oprogramowanie exis.e-Platforma, będące kompleksową odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Wdrażamy rozwiązania własne i uznanych producentów. Wyboru dokonujemy po analizie potrzeb i otoczenia firmy naszego Klienta. W projekcie strategii uzasadniamy wybór. W ten sposób nasi Klienci nie tylko korzystają z najwyższej jakości doradztwa, mogą dokonać wyboru rozwiązania optymalnego z ich punktu widzenia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY PRODUKCJI SYSTEMÓW DLA FIRM

Prace programistyczne, wdrożeniowe i integracyjne:

  • Tworzenie i wdrożenia e-platform świadczących usługi internetowe – e-marketing, e-komunikacja, e-szkolenia;

  • Wdrożenia e-sklepów i e-hurtowni zintegrowanych z systemami zarządzania firmą;

  • Prace programistyczne w różnych środowiskach np.: php+mySQL, php+PostgreSQL, .Net (ASP.Net, C#);

  • Integracja systemów informatycznych;

  • Projektowanie i wdrożenia witryn firmowych i portali – produktowych i tematycznych; tworzenie dodatkowych modułów funkcjonalnych;

  • Wdrożenia systemów zarządzania firmą.


Prace graficzne i przygotowanie multimediów:

  • Prace graficzne związane z przygotowaniem do publikacji elektronicznej i druku;

  • Produkcja, montaż animacji i filmów promocyjnych – prezentacje firm i produktów;

  • Wizualizacje i rendering 2D i 3D (dwu- i trójwymiarowy).

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.