Prestashop dla mikro, małych, średnich i dużych firm. Responsywny system sprzedaży internetowej B2B/B2C.

Systemy sprzedaży Prestashop oferują swoim użytkownikom, administratorom i klientom ponadprzeciętną funkcjonalność i elastyczność w dopasowaniu do potrzeb. Budowa silnika sklepu internetowego pozwala na modyfikację szablonu graficznego i wdrożenie specjalnych funkcji przygotowanych przez doświadczonych programistów. Istnieje szereg gotowych modułów usprawniających pracę m in. moduły: płatności, obsługi wysyłki, zarządzania promocjami, akcjami marketingowymi oraz integrujące e-sklep z systemami handlowo-magazynowymi. Funkcjonalność silnika Prestashop jest tak szeroka że oprogramowanie sprawdza się w jednoosobowych firmach handlowych jak i w działach zbytu dużych firm produkcyjnych co czyni go świetnym narzędziem do sprzedaży detalicznej i hurtowej. Posiłkując się wiedzą z zakresu e-commerce w obsłudze klientów biznesowych istnieje możliwość wdrożenia e-sklepu B2B posiadającego szereg funkcji platformy B2B.   

Oprogramowanie wyróżnia się spośród konkurencji długoterminowym wsparciem serwisowym. Dla przykładu twórcy wersji 1.6 z zapowiadają wsparcie do końca 2018 roku. Oprogramowanie jest cały czas rozwijane, obecnie posiada ponad 190 wersje językowych i około 360 najróżniejszych funkcji. Najnowsza wersja prestashop 1.7 jest bardzo bezpieczna i zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych. Oprogramowanie wyróżnia intuicyjny CMS umożliwiający swobodne zarządzanie ofertą, promocjami, indywidualną polityką cenową, opisami z możliwością załączenia schematów, instrukcji, katalogów gazetek i dokumentacji technicznej. Funkcje: 

  • Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  • Obsługa różnych systemów płatniczych i kurierskich

  • Szerokie możliwości promocji produktów

  • Nieskomplikowane w obsłudze zarówno dla Klienta jak i administratora systemu

  • Obsługują nieograniczoną ilość towarów, cech produktów, kombinacji atrybutów

  • Umożliwiają prezentację różnych cen – dla odbiorców hurtowych i detalicznych

  • Każdy użytkownik internetu może dokonywać w nich zakupów za pomocą PC, smartfona i tabletu

  • Zapewniamy kompleksową integrację z ERP Streamsoft Prestiż

Mamy kilkadziesiąt bardzo udanych realizacji, wdrożeń sklepów internetowych wiele zintegrowanych  serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresenowanych . Przyjmujemy zgłoszenia w godzinach 8:00-16:00 oraz przez stronę WWW przez całą dobę. Skontaktuj się z naszym specjalistą który chętnie udzieli odpowiedzi na pytania.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.