Nowy sklep internetowy Elektroglob - udana integracja ze Streamsoft Prestiż


Dla hurtowni elektrotechnicznej i salonu oświetlenia Elektroglob uruchomiliśmy nowy, resoponsywny system sprzedaży interentowej zintegrowany z oprogramowaniem Streamsoft Prestiż. Dzięki responsywności sklep dostosuwuje się do szerokości ekranu komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych potencjalnych klientów. Ze względu na dużą popularność urządzeń mobilnych wdrożenia responsywnych e-sklepów stały się standardem. Naszemu klientowi zależało na nowoczesnym, zintegrowanym systemie sprzedaży.

Nowy sklep internetowy https://elektroglob.pl korzysta z blisko 10 letnich doświadczeń firmy EXIS Interactive we wdrażaniu sklepów interenetowych oraz ich integracji z systemami klasy Streamsoft. Systemy zintegrowane umożliwiają bezpieczniejsze zarządzanie ofertą e-sklepu z poziomu Modułu Handlowo-Magazynowego. exis.Integrator posiada szereg funkcji m in.:  Przenosi zdjęcia, opisy, ceny do e-sklepu, oraz dane klientów którzy zarejestrują się w sklepie internetowym i są przenoszone automaycznie do ERP.  

Firma EXIS Interactive od wielu lat wdraża systemy informatyczne  wspierające komfort pracy, szybkość działania, intuicyjność. Wykonujemy również nowsze wersje starych sklepów w technologii prestashop .Wymień system sprzedaży na nowy już dziś, zoptymalizuj sprzedaż, podnieś bezpieczeństwo, zapewnij komfort sobie i użytkownikom. Zapytaj o możliwość integracji z oprogramowaniem Handlowo-Magazynowym.

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania! 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.