wdrażamy i integrujemy
systemy zarządzania
klasy ERP

EXIS INTERACTIVE OD KILKU LAT JEST SREBRNYM PARTNEREM - DYSTRYBUTOREM SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM KLASY ERP MARKI STREAMSOFT.

Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach i integracji systemów zarządzania STREAMSOFT PRO i PRESTIŻ w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Systematycznie powiększamy grono naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów poprzez: szkolenia, wdrożenia oprogramowania rozszerzającego funkcjonalność ERP np. systemy sprzedaży B2B/B2C, zdalną i stacjonarną obsługę serwisową.

  • exis.MobilnyHandlowiec
    Exis.mhandlowiec jest szybko działającą aplikacją, służącą do sprzedaży mobilnej i umożliwiającą zamawianie produktów bezpośrednio u klienta. program jest dostosowany do sprzedaży hurtowej (b2b). jest oferowany w kilku wersjach w zależności od ilości stanowisk roboczych. Firma exis interactive ciągle rozwija oprogramowanie, dzięki czemu możliwe było udostępnienie w niej wielu przydatnych funkcji.
  • exis.MobilnyMagazyn
    Aplikacja umożliwiająca przyjmowanie, wydawanie, przesuwanie oraz inwentaryzowanie towarów. Przeznaczona jest dla pracowników magazynu, którzy dzięki wykorzystaniu urządzeń takich jak przenośne kolektory danych, czytniki kodów kreskowych mogą sprawniej wykonywać swoją pracę. aplikacja jest zintegrowana z systemem zarządzania Streamsoft Prestiż.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.