Systemy zarządzania
klasy ERP

STREAMSOFT PRESTIŻ TO WIELOMODUŁOWY SYSTEM KLASY ERP, OBSŁUGUJĄCY WSZYSTKIE PROCESY BIZNESOWE FIRMY. JEST EFEKTEM WIEDZY I BOGATYCH DOŚWIADCZEŃ FIRMY STREAMSOFT, W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA APLIKACJI WSPOMAGAJĄCYCH PRACĘ PRZEDSIĘBIORSTW.

EXIS Interactive od kilku lat jest partnerem, dystrybutorem i integratorem systemów informatycznych zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP - producenta oprogramowania firmy Streamsoft. Posiadamy doświadczenie we wdrożeniu i integracji systemów zarządzania STREAMSOFT PRO i PRESTIŻ w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Systematycznie powiększamy grono naszych klientów. Dzięki naszej aktywności posiadamy status Srebrnego Partnera.
Zapewniamy kompleksową obsługę klientów poprzez szkolenia, informacje o nowościach w systemie, zdalną i stacjonarną obsługę serwisową.


Kolektor

Najchętniej kupowany
system ERP w Polsce

Wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Wybrało go już ponad 4 tysiące Klientów.

Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest fakt, że potrafimy efektywnie obsłużyć firmy z ponad 300 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych.

Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy prawie 20 tysięcy stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw.

Czytaj więcej


Zintegrowany
system zarządzania

Zintegrowany wielomodułowy system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.

Poszczególne moduły systemu zapewniają użytkownikom wspomaganie codziennej pracy we wszystkich obszarach firmy.

Przyjazny interfejs ułatwia korzystanie z aplikacji i sprawia, że pracownicy w krótkim czasie przyswajają wiedzę z zakresu obsługi oprogramowania.

Czytaj więcej

Kolektor

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.