wdrażamy i integrujemy
systemy zarządzania
klasy ERP

EXIS INTERACTIVE OD KILKU LAT JEST SREBRNYM PARTNEREM - DYSTRYBUTOREM SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM KLASY ERP MARKI STREAMSOFT.

Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach i integracji systemów zarządzania STREAMSOFT PRO i PRESTIŻ w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Systematycznie powiększamy grono naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów poprzez: szkolenia, wdrożenia oprogramowania rozszerzającego funkcjonalność ERP np. systemy sprzedaży B2B/B2C, zdalną i stacjonarną obsługę serwisową.

  • exis.XRM
    Aplikacja exis.xrm and workflow to nowe rozwiązania usprawniające zarządzanie realizacją większości procesów w firmie. Aplikacja exis.xrm ( „x” relationship management) powstała na skutek rozszerzenia potrzeb przedsiębiorstw. jest to oprogramowanie służące zarządzaniu wieloma aspektami organizacji pracy w większych firmach.
  • ERP Streamsoft Prestiż
    Streamsoft PRESTIŻ wspomaga "odchudzanie" produkcji za pomocą metody KANBAN. Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest fakt, że potrafi efektywnie obsłużyć firmy z ponad 300 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych. Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy ponad 20 tysięcy stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw. Streamsoft PRESTIŻ został wyróżniony Medalem Europejskim za jakość i innowacyjność.
  • Streamsoft Pro
    Zintegrowany system zarządzania streamsoft pro przeznaczony dla małych firm handlowych i usługowych, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości lub w formie uproszczonej. System jest zbudowany z modułów wspomagających pracę we wszystkich obszarach firmy: w dziale księgowości, w dziale kadr i płac, w dziale sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, w magazynie, w serwisie, w dziale zaopatrzenia i zakupów.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.