Wdrożenie nowego sklepu internetowego B2B/B2C z zabawkami Interaga.pl - integracja ze Streamsoft PRO

Wdrożono nowy sklep internetowy Interaga.pl dla dostawcy zabawek. Sklep internetowy umożliwia obsługę klientów biznesowych dzięki funkcjonalności B2B. M in. umożliwia zastosowanie indywidulnej polityki cenowej. Dla klienta przygotowano indywidualny projekt graficzny spełniający wymagania RWD (z ang. Responsive Web Design - techniki projektowania serwisów webowych w taki sposób aby automatycznie dostosowywały się do urządzeń mobilnych).

E-sklep został zintegrowany z systemem Streamsoft PRO, dzięki temu możliwa jest automatyczna aktualizacja cen, opisów, zdjęć i stanów magazynowych produktów. Zastosowany exis.Integrator (autorska aplikacja marki EXIS Interactive rozwijana od wielu lat) umożliwi również pobieranie zamówień bezpośrednio do systemu HM Streamsoft PRO co w znaczący sposób usprawnia pracę i niweluje możliwość popełniania błędów przy wprowadzaniu danych firm.

Jesteś zainteresowany rozwijaniem wielu kanałów sprzedaży i optymalizacją przychodów. Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie udzieli odpowiedzi na pytania i przedstawi odpowiednie narzędzia.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.