Rolnet.pl nowoczesny e-sklep dla plantatorów i hodowców


Przy wdrożeniu sklepu internetowego https://www.rolnet.pl pomocne było poznanie specyfiki działania firmy i jego potencjalnych klientów. Dzięki wykonaniu szczegółowej analizy potrzeb firmy możliwe było przygotowanie nieskomplikowanego e-sklepu, łatwego w nawigacji, z którego mogą korzystać plantatorzy, hodowcy, oraz miłośnicy zwierząt.

 

EXIS Interactive posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu e-sklepów zintegrowanych z systemami zarządzania dzięki czemu ich funkcjonalność dodatkowo wspiera pracę działu handlowego.

 

Zintegrowane sklepy internetowe automatycznie pobierają z systemu magazynowego dane o cechcach produktów i ich dostępnościci dla potencjalnych klientów. Rozrachunki z kontrahentami są archiwizowane, dzięki temu po zalogowaniu zamawiający mają możliwość wglądu we wcześniejsze transakcje co ułatwia podejmowanie decyzji o zakupach.  

 

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem  - napisz do nas

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.