Aplikacja exis.xRM do wsparcia procesów planistycznych


System zarządzania xRM został stworzony specjalnie dla tych przedsiębiorstw, które na pierwszym miejscu stawiają na terminowość realizacji projektów.

 

System wyposażony jest w liczne funkcjonalności które pozwalają na ustalenie planu i harmonogramu prac w taki sposób aby zautomatyzować i przyspieszyć proces realizacji poszczególnych etapów projektu. Pozwala na przeprowadzenie obserwacji w zakresie zaawansowania prac i realizacji zadań jak i porównania tego co zostało zaplanowane z tym co udało się wykonać. Do każdego nowoutworzonego projektu można dopasować listę czynności, zadań, rejestrować i tworzyć zdarzenia, kontakty, ustalić kalendarz zleceń. Aplikacja umożliwia wersjonowanie, obieg i archiwizację dokumentów. W systemie znajdziemy także panel do meldowania- ułatwiający meldowanie zadań przez pracowników. Wszelkie informacje można w szybki i łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki wpisując jedynie słowo kluczowe. Z systemu można korzystać używając komputera, tabletu czy też smartphone. Aplikacja jest obsługiwana przez przeglądarkę internetową i może pracować zarówno w sieci lokalnej, wewnątrz firmy jak i być dostępna przez intranet. System archiwizuje dane w jednej bazie.

 

Nasz produkt cechuje łatwość w dostępie, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

 

Główne funkcjonalności aplikacji:

  • ustalenie planu i harmonogramu prac
  • przeprowadzanie obserwacji w zakresie zaawansowania prac, realizacji zadań
  • tworzenie w projekcie listy czynności, zadań, zdarzenia, kontaktów, kalendarza zleceń
  • wersjonowanie, obieg, archiwizacja dokumentów
  • panel meldowania
  • aplikacja jest obsługiwana przez przeglądarkę internetową
  • z aplikacji można korzystać za pomocą komputera, tabletu, smartphone.

 

Dostęp do niego jest autoryzowany, co zapewnia bezpieczeństwo zawartych w nim informacji.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.