Uruchomienie witryny hotel-in.pl


Niedawno ruszyła nowa witryna Hotel-in.pl poświęcona nowoczesnemu narzędziu do obsługi hotelowych portali rezerwacyjnych. Dystrybutorem tego rozwiązania jest LSI Software - giełdowa grupa kapitałowa, producent oprogramowania dla sieci sklepów gastronomii i hotelarstwa. O utworzenie projektu i wykonanie witryny firma LSI Software zwróciła się do EXIS Interactive.

 

Prace nad witryną obejmowały przygotowanie nowej szaty graficznej, przeniesienie treści, stworzenie wizualizacji, dopracowanie struktury witryny, zadbanie o jej użyteczność. Strona w czytelny i klarowny sposób prezentuje ofertę i umożliwia zapoznanie się z jej treścią bez zbędnego nakładu czasu i wysiłku w poszukiwaniu najważniejszych informacji. Witryna została wzbogacona o panel klienta umożliwiający podgląd oferowanej aplikacji. Jej prostota i funkcjonalność, dobrze dobrana paleta kolorów i ciekawy układ tworzą całość spełniającą oczekiwania, które można stawiać przed instrumentem nowoczesnego e-marketingu.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.