Podpisanie stałej umowy serwisowej systemu ERP Streamsoft Prestiż z Fabryką zamków


Od lipca 2012 r. EXIS Interactive przejęła prowadzenie stałego serwisu systemu informatycznego ERP Streamsoft Prestiż w Fabryce zamków błyskawicznych PERSYL.

 

W pierwszym etapie wykonane zostały prace ułatwiające raportowanie z systemu Streamsoft Prestiż miedzy innymi obejmujące rozszerzoną analizę rozliczenia zużycia surowców. Ze względu na bardzo duża ilość i ogromną różnorodność zleceń produkcyjnych szczegółowa analiza ma zasadnicze znaczenie do prawidłowego określenia kosztów produkcji.

 

Serwis obejmuje wykonywanie prac programistycznych np. stworzenie procedur (triggerów) czy opracowanie zestawień proceduralnych SQL.

 

Bieżąca pomoc serwisowa świadczona przez EXIS Interactive ułatwia korzystanie z systemu ERP Streamsoft Prestiż.

 

EXIS Interactive jest najbardziej doświadczonym partnerem Streamsoft w województwie łódzkim. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z pomocy EXIS Interactive w serwisie i szkoleniach z systemów ERP jak i dostosować je do własnych potrzeb poprzez uzupełniające prace programistyczne, zapraszamy do kontaktu.

 

 

O EXIS Interactive

 

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft, Streamsoft, IBM, Insoft i Comarch. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma obsługuje Klientów na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.