MSTUDIO uruchamia nowy e-katalog i firmową stronę internetową


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła nowy e-katalog i witrynę firmową dla MSTUDIO, specjalizującej się w dystrybucji i montażu wysokiej jakości drzwi i okien. Firma jest dystrybutorem takich marek jak MORIC, SAPPELI, STOLPAW, DANA i ADPOL.

MSTUDIO istnieje od 1991 roku. Przez cały ten okres oferuje najwyższej jakości drzwi wewnętrzne w szerokim asortymencie oraz zewnętrzną stolarkę drewnianą i okienną w atrakcyjnych cenach. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji zamówień indywidualnych.


Rozbudowany internetowy e-katalog produktów firmy MSTUDIO utworzony jest w oparciu o system sprzedaży internetowej z wyłączoną funkcją zakupów. System pełni również funkcje strony firmowej. Prace nad e-Katalogiem obejmowały przygotowanie nowej szaty graficznej oraz wprowadzenie treści. Administrator otrzymał do dyspozycji rozbudowane narzędzie do zarządzania treścią  umożliwiające m.in. łatwą aktualizację informacji i wprowadzanie obrazów i treści. Zrealizowany projekt jest zoptymalizowany do potrzeb wyszukiwarek internetowych.


Masz pytania dotyczące tego tematu? Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną infolinię 0800 777 397.O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


 


 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.