Nowa strona internetowa dla firmy SPLOT - Producenta Artykułów Pasmanteryjnych


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła  nową witrynę internetową splot-pas.com.pl dla łódzkiego Producenta Artykułów Pasmanteryjnych - firmy SPLOT.


PPHU SPLOT Paweł Pruchnicki specjalizuje się w produkcji artykułów pasmanteryjnych - taśm dzianych, tkanych, smyczowych i spodniowych oraz sznurków różnego rodzaju i gum. Wymienione artykuły znajdują zastosowanie w obuwnictwie, tapicerstwie meblowym oraz przemyśle odzieżowym. Dzięki zastosowaniu dobrych gatunkowo przędz. Firma SPLOT uzyskuje produkty wysokiej jakości.

 

SPLOT dysponuje dużym parkiem maszynowym i stale zwiększa zakres swojej oferty. Z tego względu odnowienie dotychczasowego wizerunku w Internecie i uzyskanie dostępu do narzędzia uławiających prowadzenie działalności marketingowej w Internecie (e-marketingowej) było zasadniczym celem współpracy z EXIS Interactive.


Firmowa witryna internetowa SPLOT działa w środowisku exis.Portal. Prace nad witryną obejmowały przygotowanie szaty graficznej, przeniesienie treści i dotychczasowych funkcji. Witryna internetowa posiada zaawansowany system zarządzania treścią (CMS) ułatwiający modyfikowanie treści i ilustracji oraz jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.


Firma SPLOT jest kolejnym kompleksowo obsługiwanym klientem firmy EXIS Interactive. Wcześniej EXIS Interactive wdrożyła u tego Klienta system Streamsoft Pro - wspierający m.in. zarządzanie produkcją i gospodarkę magazynową.

 

 

O  EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.