Realizacja witryny i systemu sprzedaży internetowej dla producenta rajstop Lady Kama


Realizacja systemu sprzedaży internetowej dla Lady Kamy - producenta rajstop i podkolanówek damskich


Przedsiębiorstwo Lady Kama z Aleksandrowa Łódzkiego od 1990 roku jest producentem wysokiej jakości rajstop, pończoch, podkolanówek i skarpetek damskich i dziecięcych. Posiadając nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę roboczą stale poszerza swój asortyment. Produkty Lady Kama wykonane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o najnowsze trendy mody.

Realizowany system sprzedaży będzie rozszerzony o dodatkowy moduł CMS, który umożliwi wprowadzenie treści do artykułów wyświetlanych na odrębnych stronach informacyjnych.

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.