Witryna internetowa dla sieci kawiarni Mariola Cafe w Gdyni


EXIS Interactive uruchomiła nową witrynę internetową dla sieci kawiarni i producenta deserów lodowych Mariola Cafe.


Mariola Cafe to znana w Gdyni sieci kawiarni i producent oryginalnych deserów lodowych. Zamieszczony w witrynie katalog autorskich zdjęć deserów i pucharów lodowych stanowi często inspirację dla innych właścicieli lodziarni.

Witryna internetowa działa w środowisku exis.e-Platforma. Stronę internetową utworzono od podstaw, przygotowując projekt graficzny i wprowadzono otrzymane treści. Witryna internetowa posiada system zarządzania treścią (CMS), jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

Sieć Mariola Cafe korzysta z animowanych Menuboard wykonanych przez EXIS Interactive. Więcej o mulimediach dla gastronomii ...

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.