Sklep internetowy SwiatPapieru.pl dla XSystem Dystrybucja zintegrowany z systemem Comarch Optima


EXIS Interactive uruchomiła nowy sklep internetowy www.SwiatPapieru.pl dla firmy XSystem Dystrybucja zintegrowany z systemem Comarch Optima.

XSystem Dystrybucja Sp. z o.o. jest liderem w branży obsługi i kompleksowego zaopatrzenia biur i firm poligraficznych w materiały i urządzenia eksploatacyjne. Firma posiada status Premium Partnera firmy Xerox. Posiada bogatą ofertę urządzeń drukujących i kopiujących, oferując jednocześnie oprogramowania do urządzeń i kompleksowe usługi serwisowe. Oferta XSystem to również bogaty asortyment produktów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek wiodących producentów obecnych na polskim rynku.

Swiatpapieru.pl jest zaawansowanym systemem sprzedaży. Zainstalowany system zarządzania treścią (CMS) umożliwia łatwe zarządzanie prezentacją produktów. Sklep pracuje w modelu B2B (ang. Business to Business). Innowacją sklepu jest rozbudowana polityka sprzedażowa B2B poprzez ustawienia różnych poziomów cenowych i rabatowych dla klientów, przenoszenie zamówień, cen i stanów magazynowych z systemu  Comarch Optima. Rozbudowany został sposób zamawiania w zależności od dostępności towaru, dzięki czemu jest możliwość podzielenia zamówienia . Przeprowadzona została integracja z programem sprzedaży Comarch Optima poprzez exis.Integrator. 

Sklep swiatpapieru.pl oprócz usługi internetowej sprzedaży jest cennym źródłem informacji na temat rodzaju, cech fizycznych, sposobu wykorzystania papieru do druku cyfrowego. Informacje zawarte są w zakładce Baza Wiedzy, która jest prowadzona i stale aktualizowana przez specjalistów.

exis.Integrator umożliwia wymianę danych pomiędzy sklepami wdrażanymi przez EXIS Interactive a systemami Comarch Optima lub Streamsoft PRO i PRESTIŻ.


O EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.