Nowa witryna i sklep internetowy producenta odzieży dziecięcej „BASIA” Piotr Karmazyn


Producent odzieży dziecięcej „BASIA" Piotr Karmazyn otworzył nową witrynę i sklep internetowy www.basiafashion.pl zaprojektowane i wykonane przez firmę EXIS Interactive.

Firma „Basia" Piotr Karmazyn od 17 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży dziecięcej. Specjalizacją firmy jest projektowanie i szycie bluzek dziewczęcych. W swojej ofercie posiada kilkadziesiąt fasonów, w 5 rozmiarach w bogatej gamie kolorystycznej. Współpracuje z ponad 600 odbiorcami, zarówno hurtowniami, jak i sklepami detalicznymi.

EXIS Interactive utworzyła od podstaw witrynę firmową i sklep internetowy poprzez projekt graficzny witryny i sklepu oraz wprowadzenie treści. Administrator otrzymał do dyspozycji rozbudowane narzędzie do zarządzania treścią umożliwiające m.in. łatwą aktualizację informacji i wprowadzanie nowych artykułów. Sklep umożliwia wygodne zamawianie każdego z produktów w wybranym fasonie, rozmiarze i kolorze. Witryna i sklep są zoptymalizowane do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.