Sukces konferencji SYNERGIA 2010 w Warszawie


W dniu 23.11.2010 r. odbyła się konferencja SYNERGIA 2010 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN.
Konferencję w Warszawie odnotowujemy jako kolejny sukces w naszej działalności. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców województwa mazowieckiego.
W konferencji uczestniczyli właściciele, kadra zarządzająca i specjaliści z kilkunastu firm.
Konferencja składała się z 2 modułów: nowe kanały e-marketingu" i profesjonalne systemy zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Zadaniem spotkania była prezentacja nowoczesnych systemów zarządzania w przedsiębiorstwie i nowych możliwości technologicznych w działaniach e-marketingowych w celu zwiększenia efektywności kampanii marketingowych oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Poruszono m.in. tematykę kanałów sprzedaży internetowej, kampanii produktów i usług w Internecie, programów lojalnościowym w społeczności internetowej, jak również dotacji na systemy informatyczne.
W dziedzinie informatycznych systemów zarządzania zostały przedstawione tematy dotyczące zarządzania sprzedażą i gospodarką magazynową, systemy CRM do zarządania kontaktami, zarządzanie produkcją, akwizycją, serwisem, kadrami i wiele innych.
Spotkanie prowadziło dwóch doświadczonych specjalistów: Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów i Dyrektor Zarządzający EXIS Interactive oraz Sławomir Bechciński - Channel Manager systemów STREAMSOFT PRO/PRESTIŻ.

Organizatorami cyklu konferencji SYNERGIA 2010 są: STREAMsoft i EXIS Intreractive

Partnerami konferencji są: Platforma e-marketingowa exis24.com, ERP-view.pl, BeConnected.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl

Informacje o konferencji
można znaleźć na stronie www.synergiameeting.pl.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.