Aplikacja internetowa konkursu marki NORTON - program lojalnościowy i promocji sprzedaży dla Saint Gobain Abrasives


Saint Gobain Abrasives, producent materiałów ściernych, przygotował konkurs dla Klientów i Sprzedawców materiałów i urządzeń marki NORTON. Konkurs obsługiwany jest przez aplikację internetową zaprojektowaną i wykonaną przez EXIS Interactive.

Aplikacja wykorzystuje środowisko exis.Portal z zaawansowanym komponentem systemu lojalnościowego i promocji sprzedaży. Aplikacja umożliwia samodzielne rejestrowanie się Sprzedawców i generowanie kuponów konkursowych dla swoich Klientów kupujących produkty marki NORTON. Klienci rejestrują swoje kupony poprzez stronę aplikacji exis.Portal z komponentem systemu lojalnościowo-promocyjnego. Saint Gobain Abrasives dla najlepszych Klientów i Sprzedawców przygotował atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników konkursu zostaną rozlosowane cenne urządzenia.

 

Zadaniem aplikacji obsługujących programy lojalnościowe i promocji jest pomoc we właściwym ukierunkowaniu i zintensyfikowaniu sprzedaży. Aplikacja wykonana przez EXIS Interactive spełnia te warunki.


Saint Gobain Abrasives jest niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych w Polsce. Dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwala wzbogacać ofertę firmy o nowoczesne, światowej jakości narzędzia. W Polsce firma Saint-Gobain Abrasives obecna jest od 1998 roku. W 1999 roku do jej struktur dołączyła Fabryka Materiałów i Wyrobów Ściernych Korund z siedzibą w Kole. NORTON jest wiodącą marką na światowym rynku materiałów ściernych oferuje pełny asortyment wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

 

exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania zawartościa witryn internetowych. System udostępniany jest bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL. EXIS Interactive rozwija system i wyposażyła go w szereg udogodnień i przydatnych funkcji np. system lojalnościowy i promocji sprzedaży.

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.