Uruchomienie witryny LSI Software Development Center


Giełdowa Grupa LSI Software utworzyła nową jednostkę organizacyjną LSI Software Development Center LSI SDC odpowiedzialną za pozyskiwanie i obsługę kontraktów eksportowych. LSI SDC posiada własną, tematyczną witrynę internetowa opisująca oferowane usługi. Witryna została zaprojektowana, wykonana i wypełniona zawartością przez EXIS Interactive.

 

Witryna LSI SDC działa w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. W sposób syntetyczny prezentuje najważniejsze elementy oferty. Dzięki wykorzystywanemu rozwiązaniu exis.Portal może być łatwo zarządzana jak i uzupełniana o kolejne tłumaczenia.

 

exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania treścią. System jest oferowany bezpłatnie przez firmę EXIS Interactive, która rozwija system i wyposażyła w szereg udogodnień i przydatnych funkcji. exis. Portal jest udostępniany na licencji GNU GPL.

 

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą oraz zintegrowanego marketingu. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.