Sklep internetowy POS24.pl zintegrowany z systemami SAP i informacji o produktach Novitus SA


EXIS Interactive zintegrowała Sklep internetowy POS24.pl z systemem ERP SAP oraz systemem informacji o produktach, działającymi w Novitus SA. Integracji towarzyszyła całkowita przebudowa szaty graficznej sklepu i wprowadzenie nowych elementów web-usability - ergonomii obsługi sklepu.

 

W sklepie internetowym POS24.pl zachowane zostały wszystkie dotychczasowe funkcje zapewniające sprawne prowadzenie sprzedaży z jednej strony, jak i efektywne prowadzenie marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM), z drugiej. Ponadto w trakcie projektowania zmian zwrócono uwagę na polepszenie sposobu obsługi sklepu (badanie web-usability). Integracja systemów, przygotowanie projektu graficznego i funkcjonalnego sklepu oraz jego wdrożenie zostało wykonane przez specjalistów EXIS Interactive. Całość prac została wykonana sprawnie, w krótkim czasie i bez zakłóceń w funkcjonowaniu sklepu.

 

W rezultacie integracji z systemem SAP, do sklepu POS24.pl pobierane są automatycznie kluczowe dane o produktach, w tym ich nazwa, cena i stan magazynowy. Szczegółowe opisy produktów pobierane są natomiast z wykorzystującego bazę MS SQL systemu informacji o produktach. Dane są przesyłane automatycznie, wg ustalonego harmonogramu.

 

 

W wyniku projektu oferta POS24.pl została znacząco powiększona, co zwiększa atrakcyjność tej platformy dla odbiorców. W planach jest dalsza integracja POS24.pl z systemem zamówień Novitus.

 

Novitus SA jest wiodącym producentem i dostawcą elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Od lat firma jest liderem na krajowym rynku urządzeń fiskalnych.

 

POS24.pl należy do Horeca Online, spółki giełdowej grupy LSI Software i jest największą polską platformą handlową zajmującą się sprzedażą specjalistycznego wyposażenia informatycznego dla handlu detalicznego, gastronomii oraz hotelarstwa.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.