Promocja w Google nowych stron z systemem zarządzania treścią CMS


EXIS Interactive wprowadziła nowy, specjalny pakiet marketingowy dla firm, dzięki któremu Klienci zamawiający przygotowanie firmowej strony internetowej otrzymują dodatkowo bezpłatną kampanię marketingową linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google.

 

Strony firmowe - informacyjne, marketingowe czy handlowe - wykorzystujące system zarządzania treścią CMS (z ang. Content Management System) umożliwiają samodzielne dokonywanie poprawek w treści i dodawanie nowych informacji bezpośrenio przez Klienta. Jest to rozwiązanie wspierane przez EXIS Interactive i w znaczącym stopniu zmniejszające koszty wprowadzania zmian na stronach internetowych.

 

EXIS Interactive projektując witryny internetowe kładzie szczególny nacisk na funkcjonalność strony internetowej oraz przekazywanie istotnych dla Klienta informacji. Ma ona skłaniać użytkowników internetu do podjęcia konkretnego działania i dostarczać przy tym możliwie szczegółowych informacji o odwiedzających. Strona firmowa wyposażona w system zarządzania treścią CMS pomaga w osiągnieciu tego celu.

 

Kampania marketingowa linków sponsorowanych promuje firmę Klienta w wyszukiwarce internetowej Google oraz portalach partnerskich Google. EXIS Interactive przygotowuje i zarządza kampaniami - od opracowania semantyki przekazu po nadzorowanie skuteczności akcji i przesyłanie Klientom regularnych raportów. Linki sponsorowane to dyskretnie wyróżnione odnośniki do stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Linkom są przypisane określone słowa i zwroty, gdy użytkownik wyszukiwarki użyje tych słów, to w wynikach wyszukiwania pojawi się odnośnik do odpowiednich, promowanych stron. Odnośnik zawiera słowo kluczowe oraz boks reklamowy z dodatkową informacją o firmie.

 

Liczba klientów firmy zwiększa się poprzez przekierowanie osób zainteresowanych konkretną usługą na stronę dedykowaną. Ponieważ treść boksów reklamowych przygotowuje specjalista w oparciu o sugestie klienta, stanowią one efektywną reklamę, która nie wymaga ponoszenia kosztów jej emisji. Efektywność tej formy promocji polega na rozliczeniu opłat adekwatnie do ilości osób które zostały rzeczywiście przekierowane na stronę internetową firmy Klienta.

Kontakt w sprawie oferty specjalnej.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.