Wdrożenie Microsoft Dynamics CRM


EXIS Interactive wdrożyła zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami Microsoft Dynamics CRM w najnowszej wersji 4.0. Decyzja o wdrożeniu rozwiązania Microsoft Dynamics CRM była podyktowana dążeniem do zapewnienia sprawnej obsługi Klientów i utrzymania wysokiej efektywności pracy.

 

Wdrożony system klasy CRM (z ang. Customer Relations Management) jest używany w EXIS Interactive jako bardzo skuteczne narzędzie zwiększające efektywność pracy i wspierające profesjonalną obsługę klientów. System umożliwia generowanie wszechstronnych, przekrojowych raportów prezentujących dokładne informacje marketingowe, niezbędne w procesie zarządzania wieloma procesami.

?Wdrożenie Microsoft Dynamics CRM w firmie jest dla nas bardzo wartościowym przedsięwzięciem? ? mówi Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów w EXIS Interactive. "Korzyści biznesowe są dla nas oczywiste. Ponieważ jednak oferujemy również wdrożenia Microsoft Dynamics CRM, to każde doświadczenie zdobyte przy pracy z CRM możemy wykorzystać u naszych Klientów zainteresowanych uruchomieniem tego systemu w swojej firmie" - dodaje Jarosław Stegliński.


Microsoft Dynamics CRM w najnowszej wersji 4.0. należy do grona najlepszych systemów tej klasy na świecie. System umożliwia tworzenie i zachowanie przejrzystego obrazu relacji z klientem na wszystkich etapach, począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną i pomoc. W skład pakietu wchodzą narzędzia wspomagające sprzedaż, marketing i wszystkie procesy związane z obsługą Klienta. Obsługa systemu odbywa się przez przeglądarkę internetową, jak w typowej aplikacji internetowej, lub, po zintegrowaniu, w popularnym programie Microsoft Office Outlook.

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.