EXIS Interactive podpisała umowę z Politechniką Łódzką


EXIS Interactive podpisała umowę z Instytutem Informatyki Politechniki Łódzkiej, obejmującą wykonanie prac badawczo-rozwojowych związanych z rozwojem środowiska internetowego exis.e-Platforma.


Rezultatem podpisanej umowy będzie szczegółowy plan technologiczno-funkcjonalny mający wskazać kierunki rozwoju systemu exis.e-Platforma, w sposób gwarantujący uzyskiwanie jak najwyższej wartości dla użytkowników systemu. Ważnym elementem realizowanej umowy jest zachowanie spójności technologicznej poszczególnych elementów wchodzących w skład rozwiązania EXIS Interactive.

 

Prace wykonane przez specjalistów Politechniki Łódzkiej ułatwią EXIS Interactive wykonanie dalszych prac produkcyjnych. Zapewni to Klientom EXIS Interactive dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych. Rozwiązania wchodzące w skład środowiska exis.e-Platforma usprawniają funkcjonowanie procesów marketingowych, sprzedażowych i szkoleniowych w firmie. Ich wdrożenie sprzyja budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.
Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.