Sukces kampanii marketingowej platformy handlowej POS24.pl


EXIS Interactive przeprowadziła skuteczną kampanię marketingową platformy handlowej POS24.pl należącej do spółki Horeca Online, wchodzącej w skład giełdowej grupy LSI Software.

 

POS24.pl jest największą platformą handlową on-line, zajmującą się sprzedażą specjalistycznego wyposażenia informatycznego dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa. EXIS Interactive odpowiadała za uruchomienie platformy.


O niewątpliwym sukcesie POS24.pl może świadczyć, że zwrot nakładów poniesionych na uruchomienie i promocję platformy nastąpił w przeciągu dwóch miesięcy. "POS24.pl spełnił nasze oczekiwania? - wyjaśnia Grzegorz Siewiera, Prezes Zarządu LSI Software. "Po pierwsze POS24.pl stał się dodatkowym kanałem sprzedaży a po drugie - nie mniej ważne - służy promocji specjalistycznych rozwiązań dla punktów sprzedaży w handlu detalicznym, gastronomii i hotelarstwie. Staraliśmy się aby nasi potencjalni Klienci mogli znaleźć wszystkie potrzebne informacje o nowoczesnych rozwiązaniach dla swoich branż" - podkreśla Grzegorz Siewiera. Do powodzenia platformy POS24.pl przyczyniło się zoptymalizowanie sprzedaży pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz marketing internetowy - "Produkty oferowane w POS24.pl naprawdę można łatwo znaleźć" - dodaje Grzegorz Siewiera.

 

Kampania marketingowa realizowana przez EXIS Interactive miała charakter zintegrowany - była jednocześnie prowadzona w prasie i mediach elektronicznych, w tym portalach branżowych a zwłaszcza w wyszukiwarkach internetowych. "Na etapie tworzenia platformy internetowej POS24.pl dołożyliśmy starań aby była zoptymalizowana do prowadzenia kampanii e-marketingowych. Zależało nam na oferta platformy była łatwa do znalezienia przez potencjalnych Klientów w wyszukiwarkach internetowych i udało się ten cel osiągnąć" - mówi Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów w EXIS Interactive. Działania optymalizacji są wspierane kampanią linków sponsorowanych - dzięki temu oferta POS24.pl może jeszcze lepiej dotrzeć do grupy docelowych odbiorców" - wyjaśnia Jarosław Stegliński.

 

Działania związane z uruchomieniem i promocją platformy POS24.pl było zgodne z podstawowym celem działania EXIS Interactive - zapewnieniem swoim klientom profesjonalnej obsługi marketingowo-technologicznej, w tym wykorzystaniem możliwości promocji w Internecie.

 

Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie LSI Software SA jest producentem oprogramowania klasy ERP w tym największym w Polsce producentem systemów dla sektorów detalicznego, gastronomiczego i hotelarskiego.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.