Lumenpro - nowoczesny, funkcjonalny sklep internetowy z oświetleniem dla wymagających klientów realizujących kompleksowe projekty

Dzięki wdrożeniu wykonanym przez nas dla firmy Inergia Sp. z o.o. , będącej znanym dystrybutorem sprzętu oświetleniowego i artykułów elektroinstalacyjnych stworzono nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy Lumenpro.pl. Firma realizuje indywidualne zamówienia klientów, bierze udział w tworzeniu profesjonalnych projektów oświetleniowych dla odbiorców indywidualnych, deweloperów, restauratorów, hoteli, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych.

Firma iNergia poszukiwała skutecznego narzędzia pozwalającego na znalezienie przez klienta produktu spośród bogatej oferty produktowej. Rozwiązanie wdrożone przez EXIS Interactive charakteryzuje się: szerokimi możliwościami wyszukiwania produktów, przejrzystą, estetyczną forma i intuicyjną obsługą. Dostępność szczegółów informacji o produktach pomaga podejmować decyzje o wyborze lub zachęca klientów do dalszych poszukiwań. Lista życzeń pozwala na przygotowanie zestawień wybranych towarów zarejestrowanym użytkownikom serwisu Lumenpro.pl.

Wdrożenie zostało zrealizowane w oparciu o kilkuletnie doświadczenie specjalistów z firmy EXIS Interactive w zakresie wdrożeń informatycznych systemów sprzedaży ukierunkowanych na budowanie przewagi konkurencyjnej.


Zalety e-sklepów wdrażanych w preferowanej przez nas technologii:

 • Automatyczne przesyłanie informacji o zrealizowanych zamówieniach;
 • Dostęp klienta do promocji i nowości w ofercie firmy 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę;
 • Prezentowanie produktów zawierających zdjęcia i szczegółowe opisy;
 • Wykorzystanie własnych indeksów właściciela sklepu internetowego do identyfikacji produktów;
 • Prosta i szybka obsługa systemu CMS (zarządzania treścią);
 • Współpraca ze wszystkimi przeglądarkami;
 • Możliwość obsługi aplikacji z każdego stanowiska z dostępem do sieci Internet;
 • Możliwość integracji z programami zarządzającymi sprzedażą w punktach detalicznych;
 • Indywidualny projekt graficzny;
 • Możliwość dalszej rozbudowy i aktualizacji;
 • Responsywność;

Dowiedz się więcej na temat funkcjonalnych sklepów internetowych spełniających wymagania twoich klientów! 


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.