Nowy sklep internetowy Tuniatuli.pl z odzieżą dla najmłodszych


Mamy przyjemność poinformaować o wdrożeniu e-sklepu Tuniatuli.pl z odzieżą dla najmłodszych. Nowy internetowy kanał sprzedaży pozwoli na sprzedaż ubranek w Polsce i za granicą. W przyszłości możliwe jest rozszerzenie funkcji e-sklepu.

 

Firma naszego klienta zajmuje się dystrybucją importowanej odzieży z za oceanu. E-sklep miał być intuicyjny, funkcjonalny, posiadać dwie wersje językowe, oraz umożliwiać dokonywanie transakcji również klientom z zagranicy. Opcja jest możliwa dzięki płatnościom elektronicznym. Oprogramowanie sklepu internetowego posiada szerokie możliwości, dzięki czemu spełni wymagania nawet wymagających klientów w zakresie różnorodnych form marketingu. Umożliwia sprzedaż powiązaną, krzyżową, jak również promowanie popularnych produktów nowym odwiedzającym.

  


Tuniatuli

 

 

 

Cechy wyróżniające e-sklep Tuniatuli.pl pod kątem aktualności i innowacyjności.

 

DLA PRZEDSIĘBIORCY

 

 • PRZEJRZYSTOŚĆ - możliwość łatwego prezentowania całego asortymentu, dobrze widoczne różne kategorie,
 • SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI -  promocje, wyprzedaże, popularne produkty
 • INTUICYJNE ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ - łatwe wprowadzanie produktów i zamieszczanie zdjęć.
 • MOŻLIWOŚĆ OPTYMALIZACJI - SEM, SEO, za pomocą Google Adwords.
 • PROJEKT GRAFICZNY - przygotowany zgodnie z potrzebami klienta.
 • RESPONSYWNOŚĆ - powoduje że czcionki i zdjęcia dostosowują się do szerokości ekranu, ustalone są ich minimalne, czytelne wielkości. Dawne serwisy były skalowane w zależności od wielkości wyświetlacza to powodowało zmniejszanie/powiększanie ekrany całej witryny i często uniemożliwiało czytelne wyświetlanie czcionek.
 • POPRAWNE ODTWARZANIE NA RÓŻNYCH URZĄDZENIACH - poprawne odtwarzanie sklepu internetowego na urządzeniach: PC, laptopach, smartfonach, tabletach.

 

DLA KLIENTA

 

 • PRZEJRZYSTOŚĆ - możliwość łatwego odnalezienia poszukiwanych produktów, również dzięki funkcji wyszukiwania.
 • INTUICYJNE ZAKUPY - łatwość złożenia zamówienia, wyboru sposobu dostawy.
 • SZYBKA PŁATNOŚĆ - możliwość płatności w różnych systemach, kalkulacji walut, podatku Vat.
 • ŚWIADOME ZAKUPY - możliwość obejrzenia i zamieszczania komentarzy.

 

Jesteś zainteresowany e-sklepem? Napisz do nas chętnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie!

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.