Sklep internetowy Qagro z atykułami dla zakładów motoryzacyjnych


Informujemy że ruszył sklep internetowy dystrybutora smarów i olejów na potrzeby branży motoryzacyjnej i maszynowej.
E-sklep ma ułatwiać pracownikom firm motoryzacyjnych, usługowo-technicznych i produkcyjnych szybkie uzupełnianie brakujących zapasów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Firma Qagro dostarcza szeroką ofertę smarów. Przygotowany sklep internetowy Qagro.pl jest początkiem nowej, komfortowej formy sprzedaży i szansą na pozyskanie dodatkowych klientów. Dzięki responsywności i indywidualnemu projektowi graficznemu, kupować mogą wnim również posiadacze tzw. "urządzeń handheld", czyli smartfonów, tabletów, PDA, z dostępem do internetu. Obecnie największej grupie użytkowników internetu.

  

 

quagro

 

 

Podczas wdrażania podobnych rozwiązań informatycznych istotne jest doświadczenie i umiejętność dostosowywania systemów do potrzeb klientów. Szczególnie ważne dla dystrybutorów działających w obszarze podlegajocym nieustannym zmianom oprogramowanie spełniające oczekiwania. 

 

Jesteś zainteresowany wdrożeniem nowoczesnego, responsywnego e-sklepu? Napisz do naszego specjalisty!

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.