Witryna firmowa i katalog rozwiązań dla branży gastronomicznej i hotelarskiej


Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nowy, rozbudowany katalog elektroniczny sprzętu, oprogramowania i usług dla branży gastronomicznej i hoteli firmy NetPos Netpos.com.pl. Dzięki niemu dystrybutor posiadający szeroki asortyment produktów kompleksowo przedstawi ofertę, umożliwi dokładne zapoznanie się z cechami oferowanego sprzętu.

NetPos

 

Firma NetPos dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branż: Retail, HoReCa, hotelarskiej i gastronomicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie dzięki czemu jest wybierana przez profesjonalistów zainteresowanych fachową i terminową obsługą, oraz dobrymi warunkami promocyjnymi. Wdrożenie katalogu sprzętu i usług powierzono firmie EXIS Interactive z podobnie długim doświadczeniem, która skupia się na efektywnym wykorzystaniu dzialłń promocyjnych.

Profesjonalnie wykonany serwis internetowy, oraz wdrożenie katalogu internetowego niesie ze sobą wiele korzyści marketingowych:

  • Służy optymalizacji sprzedaży
  • Zwiększa zasięg prezentacji oferty
  • Ułatwia sprzedaż sprzedawcom mobilnym
  • Uwiarygadnia firmę i podnosi jej prestiż
  • Generuje popyt na nowe produkty


Nowoczesne katalogi interentowe zintegrowane ze stroną internetową, wdrażane przez EXIS Interactive posiadają znaczną przewagę nad stronami internetowymi które istnieją w sieci od kilku lat: 

stalone są minimalne, czytelne wielkości)

  • Responsywność - czcionki i zdjęcia dostosowują się do szerokości ekranu, ustalone są minimalne, czytelne wielkości
  • Nowoczesny projekt graficzny  - dostosowany do nowych urządzeń, korzystających z dostępu do internetu np. komputerów PC, laptopów, smartfonów, tabletów INTUICYJNY
  • Panel administracyjny - dostosowany do tworzenia artykułów, zarządzania katalogiem produktów ze zdjęciami poprzez wprowadzanie treści w gotowe pola
  • Szerokie możliwości pozycjonowania - ręcznie, za pomocą Google Adwords, SEM, SEO 

 

 

Jesteś zainteresowany nowoczesnym katalogiem internetowym dla twojej firmy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania!


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.