Wdrożenie nowej platformy programu lojalnościowego dla Visa Travel


Nowe wdrożenie portalu lojalnościowego Morzeprzyjemnosci.pl dla firmy Visa travel zapewni szczegółową informację dla uczestników programu. Portal został stworzony na potrzeby firmy oraz jej pośredników w celu zapoznania się z atrakcjami w odwiedzanych miejscach, zdjęciami, fotosami informacjami organizacyjnymi.

 

Biuro podróży Visa Travel specjalizuje się w wyjazdach biznesowych typu incentive. Dzięki stałej baze klientów regularnie korzystających z oferty firmy posiada szerokie doświadczenie w organizacji atrakcyjnych eventów. Firma co roku pozyskuje nowych klientów a przygotowany portal lojalnościowy jest przejawem dbałości o komfort i jakość obsługi użytkowników. Istotnym atutem wspierającym budowanie przewagi konkurencyjnej będzie innowacyjność nowej witryny. Największym z atutów prowadzonej akcji lojalnościowej jest możliwość motywowania uczestników programu do zainteresowania bieżącą ofertą wycieczek.

 

Firma EXIS Interactive zajmuje się działaniami ukierunkowanymi na osiągnięcie jak najszerszego efektu z zastosowaniem odpowiednich narzędzi informatycznych. Zapraszamy do współpracy.


Jesteś zainteresowany niestandardowym portalem internetowym, bądź platformą biznesową do obsługi klientów? Skontaktuj się z nami!


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.