Nowa odsłona sklepu internetowego marki Telimena


Firma Telimena posiada ponad 50 letnie doświadczenie produkcji odzieży utożsamianej z polskim wymiarem elegancji.
Jej oferta zawiera szeroką gamę wyrobów odzieżowych. Przygotowanie nowego sklepu interenetowego ma służyć zwiększeniu komfortu składania zamówień przez internautów.

 

E-sklep we wdrożonej technologii umożliwia efekowne prezentowanie oferty, zamieszczenie różnych cech i dodanie atrybutów zakupu, np. wybór dodatków, rozmiarów. Dzięki szerokim możliwościom programistycznym oferuje możliwość zastosowania indywidualnego projektu graficznego. 

 

Podobnie jak poprzedni sklep internetowy: Togi.telimena.com jest responsywny i umożliwia dokonywanie zakupów z urządzeń mobilnych takich jak: smartfony, tablety, telefony komórkowe. Kategorie, zdjęcia, opisy produktów układają się w nim w sposób komfortowy do przeczytania treści przez potencjalnych klientów. Dodatkowymi funkcjami e-sklepów wdrażanych przez EXIS Interactive mogą być:

 

1

 

 

  •  obsługa dowolnej ilości wersji językowych
  • zarządzanie dostawami
  • śledzenie przesyłki
  • tagowanie produktów
  • praca w wielu walutach
  • obsługa kodów kreskowych
  • porównanie cech kilku produktów jednocześnie
  • integracja z systemem handlowo-magazynowym

 

Jesteś zainteresowany szerszą informacją na temat sklepów internetowych? Chcesz zwiększyć zasięg działania swojej firmy? Myślisz o nowoczesnych metodach sprzedaży? Napisz do nas, nasz Konsutant chętnie na twoje pytania!

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.