Polaris Poland Sp. z o.o. wybrał Streamsoft PRO. Wdrożenie programu handlowo-magazynowego i księgowego.


Dla naszego klienta będącego dystrybutorem i producentem odzieży wdrożyliśmy programy: handlowo-magazynowy i księgowy należące do modułowego ERP Streamsoft PRO. Polaris Poland istnieje od 1993 roku, posiada oddziały w takich krajach takich jak: Austria, Polska, Niemcy, Ukraina, Francja, U.S.A, Mołdowa i Wietnam. Grupa Polaris zatrudnia łącznie ponad 2000 osób.

W ramach kolejnej udanej realizacji wdrożono system, który dobrze sprawdza się zarówno w firmach produkcyjnych, handlowych jak i usługowych. Streamoft PRO umożliwia: prowadzenie gospodarki magazynowej i kompleksową obsługę księgowości.  Twórcy oprogramowania przygotowali funkcjonalność, która umożliwia jego zastosowanie zarówno w małych, firmach producyjnych, usługowych, handlowych a nawet biurach rachunkowych. Dzięki częstym aktualizacjom oprogramowanie jest zgodne z ustawą o rachunkowości. 

 

W przyszłości system może być łączony z różnego rodzaju aplikacjami np.: e-sklepem, mobilnym magazynem, Paltformą B2B/B2C. Przydatne funkcje wdrożonego oprogramowania :

 

 

 • Wsparcie sprzedaży poprzez wykorzystanie struktury: umów, cenników, promocji i kontroli przepływów pieniędzy.
 • Export i przeglądanie danych za pomocą znanych programów w ogólnodostępnych systemach operacyjnych.
 • Możliwość wystawiania zamówień z zewnętrznych urządzeń np. tabletów, smartfonów dzięki lub aplikacjom takim jak Mobilny Handlowiec.
 • Wystawianie podstawowych dokumentów: faktur VAT, dostaw wewnątrz wspólnotowych, paragonów, korekt ilościowych i wartościowych, faktur do paragonu, faktur do dokumentu WZ, faktura VAT do WZ z wielu magazynów i tworzenia wzorców do dokumentów.
 • Możliwość prowadzenia inwentaryzacji, również z kolektorami danych.
 • Kontrola rozrachunków np.: należności i zobowiązań, wystawiania wezwań do zapłaty, kompensat, różnic kursowych.
 • Prowadzenie banków, kas, generowanie raportów kasowych. Przelewy do ZUS, US. Funkcjonalność zapewniająca płynny przebieg operacji księgowych:
 • Wysyłanie deklaracji Vat-7 i Vat-UE
 • Automatyczne wykonywanie operacji księgowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozdzielnika kosztów oraz przeksięgowania pomiędzy zespołem „4” i „5”
 • Definiowanie wzorców dekretów dla wprowadzanych do systemu dokumentów.
  • Prowadzenie rozliczeń wielowalutowych na dowolnym koncie.
 • Tworzenie i obliczanie własnych wskaźników finansowych, dzięki wykorzystaniu kalkulatora kont.
 • Kontrola kosztów, jak również korygowanie podstawy opodatkowania oraz podatku należnego w rejestrach VAT.  


Specjaliści z Exis Interactive z przyjemnością wdrażają systemy odznaczające się dynamiką rozwoju i możliwościami rozbudowy. Programy które proponuje podlegają ciągłej selekcji pod względem przydatności w prowadzeniu firmy na konkurencyjnym rynku. Wybór jest dokonywany na bazie wieloletnich doświadczeń we wdrożeniach progamowania biznesowego i produkcyjnrgo. 

 Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wdrożenia programów: handlowych, magazynowych, księgowych?
Skontaktuj się z naszym expertem !

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.