Wszechstronny system ERP StreamSOFT Prestiż umożliwiają efektywne zarządzanie kluczowymi procesami firmy.


Zintegrowany system informatyczny StreamSOFT Prestiż do zarządzania firmą niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki połączonej bazie danych, docierających z różnych części firmy można podejmować skuteczniejsze decyzje i rozważnie planować dalsze działania. Integracja systemów informatycznych w całym przedsiębiorstwie gwarantuje szybki obieg informacji i umożliwia dynamiczne reagowanie na nieprzewidziane zdarzenia. Wśród korzyści z wdrożenia systemu zarządzania firmą można wymienić: 

  • wsparcie sprzedaży: stacjonarnej, mobilnej, internetowej,
  • ograniczenie kosztów: produkcji, magazynowania, transportu,
  • lepsze wykorzystanie mocy produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw i poprawienie jakości wyrobów,
  • podwyższenie jakości obsługi klientów,


Pojawienie się w firmie systemu ERP StreamSOFT Prestiż pozwoli mikro, małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom dostrzec, oraz zoptymalizować źródła powstawania nowych kosztów. Dla przykładu efektywniejsze rozliczanie gospodarki surowcowej pozwala na optymalne planowanie dostaw, wtedy gdy potrzebne są materiały do produkcji. W myśl idei Lean Manufacturing – tzw. „Ograniczenia Marnotrawstwa" .Oszczędność miejsca w magazynie przekłada się bezpośrednio na ograniczenie kosztów.  

Napisz do nas i dowiedz się więcej na temat systemu ERP Streamsoft Prestiż dla Twojej firmy.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.