Funkcjonalna strona WWW Hurtowni AGD w Ujeździe pozwala dotrzeć do klientów z całego województwa


Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac związanych z wdrożeniem firmowej witryny internetowej https://hurtowniaujazd.pl przygotowanej w standardzie RWD. Responsywna strona internetowa umożliwia dotarcie z ofertą do użytkowników: komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i smartfonów. Głównym założeniem przyświecającym powstaniu nowego serwisu było przygotowanie funkcjonalnego projektu graficznego, serwisu prezentującego szeroki asortyment sprzętu, oraz umożliwiającego użytkownikom łatwe zamieszczanie zdjęć w katalogu i dodawanie opisów.

Dzięki nowej stronie internetowej firma będzie bardziej rozpoznawalna w okolicy, przedstawi pełną ofertę swoich usług i możliwości zamawiania sprzętu. Poinformuje klientów o dostępnym asortymencie produktów i wzbudzi większe zaufanie u potencjalnych odbiorców. Witryna internetowa www.hurtowniaujazd.pl będzie reklamą działającą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu głoszącą że warto odwiedzić jej siedzibę.

 

Dowiedz się więcej jak budować przewagę konkurencyjną Twojej firmy z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi marketingowych... Napisz do nas

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.