Optymalizacja produkcji i sprzedaży dzięki ERP StreamSOFT Prestiż – wdrożenie modułów: Zarządzanie produkcją oraz Handel - Maga


Miło nam jest poinformować państwa o wdrożeniu Systemu StreamSOFT Prestiż w firmie Ankona. Jest to firma z branży tekstylnej z wieloletnim doświadczeniem w produkcji. Ankona jest otwarta na nowe ścieżki rozwoju z zastosowaniem funkcjonalnego oprogramowania.

Wdrożenie systemu StreamSOFT Prestiż pozwoliło usprawnić wykonywanie zleceń dla klientów. Umożliwiło zorganizowanie pracy wykonawców i podwykonawców. Dzięki zastosowaniu sprawdzonego i elastycznego oprogramowania możliwa jest optymalizacja procesu produkcji, która rozpoczyna się już na etapie jej planowana. Poprzez kalkulację potrzeb materiałowych, rozliczenie gospodarki surowcowej, likwidację braków magazynowych system zapewnia szybkość i komfort pracy.
,
Wyjątkowo przydatna okazała się wiedza specjalistów firmy Exis Interactive, w zakresie dostosowania funkcjonalności systemu ERP do specyfiki działania firmy Ankona i preferencji klienta. Oprogramowanie wspiera przedsiębiorcze działania zarządu firmy przyczyniając się jednoczesnego budowania jej przewagi konkurencyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wdrożenia systemów ERP w wojej firmie? Napisz do nas!EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.