e-Hurtownie, czyli: budowanie przewagi konkurencyjnej dzięki sprzedaży hurtowej 24h na dobę, 7dni w tygodniu


Coraz częściej nowoczesne technologie informatyczne pozwalają firmom handlowym osiągać lepsze wyniki w sprzedaży bezpośredniej i elektronicznej. Do systemów wspierających sprzedaż można zaliczyć rozwiązania typu CRM (z ang. Customer Relationship Management - Zarządzania Relacjami z Klientami), Platformy Handlowe, e-hurtownie i e-sklepy.

 
E-hurtownie popularne w sieci od niedawna przyczyniają się do atrakcyjniejszego prezentowania oferty, zwiększają poczucie bezpieczeństwa i komfortu zakupów. Zwiększają sprzedaż, ponieważ umożliwiają prezentowanie oferty i składanie zamówień 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koszty używania e-hurtowni są niewielkie w porównaniu ze zmniejszeniem nakładów pracy potrzebnej w sprzedaży, usprawnieniem logistyki i poprawy zadowolenia klienta.

Wdrożenie e-hurtowni w przypadku mniejszych firm jest rozsądnym rozwiązaniem, ponieważ jej funkcjonalność tylko nieznacznie odbiega od możliwości platform handlowych. Podstawową różnicą pomiędzy e-hurtownią a platformą B2B, jest brak możliwości obejrzenia archiwalnych faktur, dostępne są natomiast informacje o bieżących zamówieniach. Pozwala na prezentowanie kompletnej oferty, dostosowanej do potrzeb klientów. Gwarantuje szybką wymianę dokumentów związanych ze sprzedażą pomiędzy sprzedającym a odbiorcami. Oferuje możliwość przeprowadzania skutecznych akcji marketingowych. Podobnie do sklepów internetowych e-hurtownie również umożliwiają integrację z systemami magazynowymi, oraz serwisami aukcyjnymi takimi jak Allegro.

 

Chcesz poznać bliżej możliwości E-hurtowni w Twojej firmie? Skontaktuj się z naszym specjalistą. EXIS Interactive
posiada kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu sklepów internetowych i własnych platform handlowych wspierających sprzedaż B2C/B2B (detaliczną i hurtową).
 Jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.