Zakupy internetowe we własnym ogrodzie stały się możliwe dzięki mobilnemu e-sklepowi Ogrodnicze.eu


Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu sklepu internetowego z artykułami wyposażenia dla ogrodnictwa. E-sklep Ogrodnicze.eu oferuje bogaty asortyment różnorakich produktów służących min. do sadzenia roślin, zabezpieczenia trawników, oraz dekoracji ogrodów. Funkcjonalność nowego sklepu internetowego została uzupełniona o łatwe aktualizowanie cen i stanów magazynowych. E-sklep sam przelicza ceny i jednostki preferowanej partii towaru co sprawia że jego zamawianie jest jeszcze łatwiejsze niż wcześniej.Dzięki responsywności oferta sklepu dotrze do dużo większej liczby odbiorców. Odtąd wszystkie osoby korzystające z Internetu będą mogły zapoznać się w komfortowy sposób z ofertą, której zdjęcia i opisy produktów będą się automatycznie dostosowywac się do szerokości ekranu.

 

Korzystanie z elektronicznej formy sprzedaży znacznie ułatwia komunikację odbiorców i dostawców. Umożliwia dokonywanie zakupów 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę. Produkty są dobrze widoczne na zdjęciach, wzbogaconych dodatkowym opisem. Obsługa sklepu jest bardzo prosta, dzięki temu łatwo jest złożyć zamówienie. System sprzedaży może również na życzenie generować faktury Vat, oraz podawać informacje towarach w magazynie. Przy wdrażaniu podobnych rozwiązań warto korzystać z usług firm, które posiadają nagromadzoną wiedzę i chętnie dzielą się doświadczeniem w handlu na odległość.

 

Chcesz poznać inne możliwości e-sklepów internetowych? Napisz do nas, chętnie udzielimy informacji...

 

 O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.