TWORZYMY
ZAAWANSOWANE APLIKACJE

EXIS INTERACTIVE JEST FIRMĄ DOSTARCZAJĄCĄ ZAAWANSOWANE USŁUGI IT SWOIM KLIENTOM. TWORZONE PRZEZ NAS APLIKACJE WEBOWE SĄ ODPOWIEDZIĄ NA ZAPOTRZEBOWANIE INDYWIDUALNYCH I ZAAWANSOWANYCH ROZWIĄZAŃ PRZEKRACZAJĄCYCH DOTYCHCZASOWE ROZWIĄZANIA OFEROWANE NA RYNKU, TAKIE JAK STRONY WWW CZY E-SKLEPY.

  • e-Sklepy
    Oferowane przez nas systemy do prowadzenia e-sprzedaży mogą być szybko wdrażane i przybierać dowolnie atrakcyjną formę graficzną. Uruchamiając sklep internetowy zapewniamy wysoką jakość wdrożenia, indywidualny projekt graficzny i integrację z praktycznie dowolnym systemem handlowo-magazynowym.
  • Platforma B2B dla Streamsoft
    Celem systemu jest umożliwienie zaawansowanej współpracy typu b2b (ang. business to business) między operatorem systemu a firmami partnerskimi z możliwością rozszerzania współpracy o inne firmy w przyszłości. Platforma b2b zintegrowana ze streamsoft prestiż ułatwia udostępnianie partnerom firmy kompletnej i spersonalizowanej informacji o ofercie, składanie zamówień, dostęp do dokumentów i wybranych raportów.
  • Integracja e-sklepu i platformy B2B z ERP Streamsoft Prestiż
    Integracja systemów umożliwia sprawną i stabilną współpracę różnych systemów operacyjnych i aplikacji działających w systemie informatycznym. Integracja na poziomie aplikacji oznacza konieczność analizy metod importu danych z wewnętrznych lub zewnętrznych źródeł informacji, jak również opracowania mechanizmów pozwalających uzyskać użytkownikowi zdalny dostęp do określonych funkcjonalności innych systemów IT.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.