Polecamy! exis.Integrator Prestashop i Streamsoft Zobacz większe

Tylko online

exis.Integrator dla sklepu Prestashop i Streamsoft

Dzięki instalacji exis.Integratora wdrażamy zaawansowany system sprzedaży internetowej, który umożliwia przenoszenie bazy danych klientów, zamówień, cen i stanów magazynowych z systemu ERP- modułu handlowo- magazynowego do sklepu internetowego. Utworzony system sprzedaży pracuje zarówno w modelu B2B, jak również obsługuje klientów detalicznych.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Integracja systemów aplikacji

Integracja systemów umożliwia sprawną i stabilną współpracę różnych systemów operacyjnych i aplikacji działających w systemie informatycznym. Integracja na poziomie aplikacji oznacza konieczność analizy metod importu danych z wewnętrznych lub zewnętrznych źródeł informacji, jak również opracowania mechanizmów pozwalających uzyskać użytkownikowi zdalny dostęp do określonych funkcjonalności innych systemów IT.

exis.Integrator

W ramach tworzenia i wdrażania systemów sprzedaży wykonujemy usługę integracji aplikacji webowych z systemami klasy ERP takich firm jak STREAMSOFT, Comarch, Sage, czy Insert poprzez exis.Integrator.  Dzięki instalacji exis.Integratora wdrażamy zaawansowany system sprzedaży internetowej, który umożliwia przenoszenie bazy danych klientów, zamówień, cen i stanów magazynowych z systemu ERP- modułu handlowo- magazynowego do sklepu internetowego. Utworzony system sprzedaży pracuje zarówno w modelu B2B, jak również obsługuje klientów detalicznych.

 


Schemat integracji

 
Wybrane realizacje zintegrowanych systemów sprzedaży: 

  • Sklep internetowy SwiatPapieru.pl dla firmy XSystem Dystrybucja zintegrowany z systemem Comarch Optima.
  • Sklep internetowy hurtowni ELMA-RK Sp.J. zintegrowany z systemem Streamsoft PRESTIŻ.
  • Sklep internetowy e-norton.pl dla Saint Gobain Abrasives zintegrowany z systemem Streamsoft PRESTIŻ.

 

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.