Efekt naszej pracy

GDMPWB

Wdrożono nowoczesny sklep internetowy GDMPWB z indywidualnym projektem graficznym oraz funkcjonalnością definiowaną w większości przez naszego klienta. Dzięki swej unikalnej konstrukcji sklep bez wątpienia wyróżni się na tle systemów konkurencji.

Zobacz projekt online

Oprogramowanie zostało dostosowane z myślą o komforcie użytkowników i klientów. Wdrożenie sklepu internetowego opartego na silniku Prestashop, zintegrowanego z Modułem Handlowo-Magazynowym Streamsoft Prestiż było kolejnym z wielu udanych implementacji kompleksowych systemów handlowych B2C/B2B. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami. Rozszerzona wersja integratora exis.Integrator pozwala wykorzystanie części funkcji wykorzystywanych zazwyczaj w Platformach B2B, co stanowi o przewadze kosztowej autorskiego oprogramowania EXIS Interactive.

Jesteś zainteresowany efektami naszej pracy?

Przygotowujemy nowoczesne serwisy internetowe z możliwością indywidualnego projektu graficznego. Przy realizacji projektów oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wizerunku marki i estetyki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

tel.:+48 505 633 512, e-mail: info@exis.pl

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.