Efekt naszej pracy

Corab

Oczekiwane przez klienta funkcjonalności stanowiły: prostota zamówień, możliwość wyboru cech sprzętu i maksymalne skrócenie procesu logistycznego. Zastosowanie nowoczesnego sklepu internetowego B2B umożliwa obsługę zagranicznych klientów oraz możliwość elektronicznej wymiany dokumentów. Dzięki histori transakcji proces jest bezpieczniejszy dla składających zamówienia i zwiększa wiarygodność firmy Corab w oczach partnerów.

Zobacz projekt online

Wdrożyliśmy system wspierający sprzedaż e-sklepu. Usługi oferowane przez Corab polegają na kompletowaniu, pośrednictwie i dostawach sprzętu do kompleksowych projektów. Jest to skomplikowany proces dlatego platforma musi wspierać marketing, obsługę przed i po sprzedaży, logistykę, komunikację i obieg dokumentów. Główną wartością jaką kieruje się firma Corab Sp. z o.o. w obsłudze klientów jest dbałość o relacje biznesowe i stosowanie.

Oferta firmy Corab jest bardzo bogata i zawiera innowacyjene produkty, zawierające najnowocześniejsze podzespoły. Wdrożenie e-sklepu jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w budowanie przewagi konkurencyjnej. Powstała platforma miała być odzwierciedleniem wysokiej jakości obsługi firmy Corab wypracowanej przez lata.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.