Program dla hafciarni exis.xRM


 Z przyjemnością informujemy Państwa o wdrożeniu oprogramowania do wsparcia zarządzania produkcją w hafciarni. Dzięki wykorzystaniu programu exis.xRM, firma hafciarska zyskała możliwość przesyłania wzorów klientów z bazy do maszyn produkcyjnych przy minimalnym zaangażowaniu pracowników, co zwiększyło dynamikę pracy. Rozwiązanie umożliwiło również efektywniejsze zarządznie terminową realizacją projektów dzięki przygotowywanym harmonogramom pracy i ustalaniu kolejności wykonywania zadań przez pracowników.

 

Główną zaletą zastosowanie programu exis.XRM w procesie produkcji jest możliwość szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Dzięki zautomatyzowaniu ważnych procesów w firmie można zapewnić komfort pracy. Kolejnymi przydatnymi funkcjami Exis.XRM są: zliczanie ilości pracy na akord, ilości pracy w czasie, wykonywanie raportów oraz wystawianie faktur. Aplikacja jest obsługiwana przez przeglądarkę internetową pracuje zarówno w sieci lokalnej, wewnątrz firmy jak i może być dostępna przez intranet. System archiwizuje dane w jednej bazie. aplikacji można korzystać za pomocą komputera, tabletu, smartphone. Zaletami płynącymi z wykorzystania XRM są:

  

• Ułatwiona kontrola zapasów i wykonania pracy

• Stały nadzór nad czynnościami produkcyjnymi 

• Łatwe planowanie zleceń i pilnowanie terminów

• Możliwość przeanalizowania każdego etapu produkcji

• Możliwość wpływu na sposób pracy w trakcie produkcji

• Łatwy dostęp do informacji o klientach i zleceniach

• Wersjonowanie dokumentów, obieg, archiwizowanie plików

 

Exis.xRM jest to nowoczesne narzędzie, pozwalające zarządzać wieloma aspektami organizacji pracy powstałe na bazie doświadczenia we wdrażaniu systemów ERP. Dzięki mniejszej złożoności narzędzie sprawdza się mikro i małych firmach, a otwarta struktura pozwala dopasować funkcje do potrzeb przedsiębiorstwa. Pozwala automatyzować pracę na różnych poziomach przedsiębiorstwa.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie dla hafciarni? Odezwij się do nas.

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, StreamSOFT, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.