Nowy asortyment znanej, łódzkiej marki Telimena dostępny w sklepie internetowym przygotowanym przez EXIS Interactive.


Dokładnie przedstawione cechy jakościowe towaru i eleganckie zdjęcia, wykonane w wysokiej rozdzielczości z udziałem modelek i modeli
bez wątpienia zainteresują: sędziów, prokuratorów, adwokatów i prawników, dla których szczególnie ważny jest komfort i elegancja.

 

Sklep przygotowano z myślą o przedstawicielach profesji zaufania publicznego dlatego nadano mu stonowany, subtelny charakter. Serwis internetowy https://togi.telimena.com pełni jednocześnie funkcję firmowej witryny internetowej i sklepu internetowego.Zawiera podstawowe informacje o firmie i umożliwia aktywną sprzedaż nowo pojawiających się kolekcji. W założeniu e-sklep miał być prosty w obsłudze, prezentować produkty w kilku kategoriach i rozmiarach.

 

Dzięki nowoczesnej technologii internetowej – responsywności będzie to rozwiązanie na kilka następnych lat, ponieważ wygląd witryny automatycznie dopasowuje się do szerokości ekranu na którym jest wyświetlany. To gwarantuje że serwis będzie wyglądał czytelnie zarówno na 50-calowym wyświetlaczu, jak i na ekranie tabletu czy smartfona o rozdzielczości 320x240 pixeli. Responsywność – powoduje że wielkość grafik i zdjęć jest automatycznie skalowana a czcionki nie zmieniają swej optycznej wielkości.

 

Firma EXIS Interactive przoduje we wdrażaniu nowoczesnego i funkcjonalnego oprogramowania, umożliwiającego dalszą rozbudowę. Dzięki zgromadzonemu wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze firm zajmujących się dystrybucją internetową, chętnie służy pomocą w zakresie opracowania skutecznych technik sprzedaży elektronicznej.

 

Chcesz bliżej poznać rozwiązania dla twojej firmy? - Napisz do nas!O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.