Integracja e-sklepu z Comarch Optima


Miło nam poinformować Państwa że od niedawna exis.Integrator oferuje wymagającym użytkownikom poszerzoną funkcjonalność w zakresie integracji sklepów internetowych z Comarch Optima. Aby uprościć procesy: prezentacji oferty, składania zamówień i wysyłki towarów e-sklepu, udostępniliśmy możliwość:

• aktualizowania cen – hurt, detal itp.,
• aktualizowania stanu magazynowego,
• przenoszenia zamówień do Rezerwacji odbiorców,
• przenoszenia danych kontrahentów,

W zależności od oczekiwań użytkowników exis.Integratora jego funkcje są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Exis Interactive na bieżąco śledzi rozwój oprogramowania dostępnego na rynku, udoskonala jego funkcjonalność za pomocą exis.Integratora. Nasze rozwiązania powstają na bazie doświadczenia w optymalizacji sprzedaży w sektorach B2B/B2C.


Chcesz zasięgnąć opinii experta w zakresie integracji twojego e-sklepu? Skontaktuj się z nami.

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.