Aplikacje EXIS Interactive pomagają zaplanować udział w zawodach sportowych w USA


Portal https://runningthecompany.com, stworzony przez EXIS Interactive w nowoczesnej technologii informatycznej , umożliwia rezerwację miejsc parkingowych uczestnikom maratonów. Dodatkowo udostępnia możliwość informowania pasjonatów biegania o cyklicznych i okolicznościowych imprezach odbywających się na terenie Stanów Zjednoczonych. Serwis internetowy pozwala na dodawanie mapek dojazdu do parkingów, co ułatwi planowanie trasy i komfortowe parkowanie. 

 

EXIS Interactive przygotowuje aplikacje na zamówienie dla szerokiego grona odbiorców: dużych przedsiębiorstw, średnich i mikro firm, organizacji non profit, w kraju i za granicą. Od wielu lat projekty realizowane przez firmę EXIS odznaczają się wnikliwą analizą potrzeb klientów gwarantujących osiągnięcie oczekiwanego efektu.

 

Szukasz innowacyjnego rozwiązania informatycznego  - napisz do nas

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.