Firmowa witryna internetowa Interoil.pl - przejrzysta wizytówka firmy, łatwa w zarządzaniu


Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac wdrożeniowych firmowej witryny internetowej https://interoil.pl
Dzięki nowej, łatwej w administrowaniu stronie  z systemem CMS (z ang. Content Management System - do zarządzania terścią), pracownicy firmy będą mogli na bieżąco dodawać lokalizację nowych punktów dystrybucji paliw na mapce i aktualizować ofertę. System umożliwia dodawanie zdjęć i opisów o firmie, dzięki temu przyszli kontrahenci mogą dowiedzieć się więcej o jej  historii i osiągnięciach w branży. 


Nowoczesna witryna  jest lepiej wyświetlana na ekranach współczesnych komputerów niż wcześniejszy serwis. Mając na uwadze nowe możliwości witryna prezentuje unikalny projekt graficzny EXIS Interactive z użyciem zdjęć klienta w wysokiej rozdzielczości. Formularz kontaktowy umożliwia osobom zainteresowanym pracą aplikowanie a referencje zachęcąją potencjalnych klientów do kontaktu z firmą. 

Witryny wdrażane przez EXIS Interactive wyróżniają unikalne projekty graficzne, oraz duża funkcjonalność, co przyczynia się do większego zainteresowania ofertą. Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób porawić twoją stronę WWW? Skontaktuj się z naszą firmą

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.